Załoga

1
zatrudnionych pracowników
  • HISTORIA

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w latach 90. Na początku zajmowaliśmy się sporządzaniem dokumentacji projektowych oraz wykonywaniem drobnych prac instalacyjnych w zakresie instalacji urządzeń sanitarnych. W roku 2009 przekształciliśmy się w Spółkę z o. o.

Postaw na!

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie sięgające ponad 30 lat.​

Oddanie

Większość pracowników jest z nami od początku rozpoczęcia działalności.

Różnorodność

Przemysł naftowy, gazowniczy, drzewny i cukierniczy. Energetyka zawodowa oraz biogazownia.

Nieograniczone możliwości

Realizacja zadań na terenie kraju oraz poza jego granicami.

  • KIM JESTEŚMY

Zajmujemy się projektowaniem oraz budową sieci i instalacji wod-kan, gazowych, wentylacyjnych oraz izolacją technologiczną na rurociągach i zbiornikach. Na dzień dzisiejszy posiadamy biura w Kołobrzegu i Koszalinie oraz zaplecze sprzętowo – magazynowe w m. Będzino.

  • ZAPLECZE

Wyposażony w maszyny i urządzenia podstawowe umożliwiające produkcję płaszczy z blachy AL., ALZn, OC, V2A oraz przewodów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. W skład warsztatu wchodzą walcarki ręczne i mechaniczne, rowkarki z napędem ręcznym i mechanicznym, giętarki obrotowe mechaniczne i ręczne, nożyce gilotynowe, krawędziarki z napędem ręcznym  oraz urządzenia transportowe.

Wyposażony w 3 automaty spawalnicze do spawania metodę MAG, MIG oraz MMA w wersjach z chłodzeniem powietrzem i cieczą, spawarki automaty do spawania metodą TIG i MMA , zestawy do spawania gazowego, oraz spawarki montażowe umożliwiające spawanie metodą TIG i MMA.

Wyposażony w samochody ciężarowe do przewożenia ładunków o masie do 25 t wraz z dźwigami samochodowymi typu HDS, koparki kołowe, koparko – ładowarki, ładowarki, maszyny i urządzenia do wykonywania robót metodą bez wykopową, szalunki wykopów, urządzenia do wykonywania odwodnieni wykopów , agregaty prądotwórcze,  sprężarkowe, pompy szlamowe, urządzenia do zgrzewania rurociągów PE/PP zarówno metodą doczołową jak i elektrooporową, baraki zaplecza budów, duży tabor samochodów dostawczych do 3,5 t i brygadowo – dostawczych, jak również samochody specjalistyczne przeznaczone do wykonywania prac w trudnych warunkach terenowych.

Wyposażone w biura.